Mimo niewątpliwie trudnego czasu – po raz kolejny mamy dla Was garść dobrych wiadomości 🙂

Z wielką przyjemnością informujemy, że trzy nasze podopieczne, od dzieciństwa związane z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ulanie, otrzymały stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego w zakresie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami.

Stypendialna forma pomocy ma na celu wsparcie rozwoju umiejętności artystycznych osób wybitnie uzdolnionych (zwłaszcza młodych). Ocena złożonych wniosków ma charakter konkursowy i opiera się o ich merytoryczną zawartość. Przy ich ocenie bierze się pod uwagę przede wszystkim udokumentowane dokonania i ich znaczenie dla kultury (w tym wkład w rozwój kultury Województwa Lubelskiego), promowanie regionu w Polsce i poza granicami z ostatniego roku.

Cieszymy się ogromnie, że zauważono i doceniono nasze ulańskie talenty: Oliwię Wierzchowską (muzyka), Natalię Dyjak (teatr) i Julię Sposób (teatr).

Serdecznie gratulujemy !!! Jesteśmy dumni 🙂