Festiwal Teatrów Amatorskich „O Jackową Kulę” odbył się 20 czerwca 2021 r.

Po burzliwych obradach Jury w składzie: Miriam Aleksandrowicz, Dorota Zielińska, Waldemar Obłoza przyznało nagrody w kategoriach:

* najlepszy spektakl (I, II i III miejsce);

* najlepsza aktorka;

* najlepszy aktor;

* wyróżnienia.

Natalia Dyjak została najlepszą aktorka Siedleckiego Festiwalu za rolę w monodramie „Ja… siostra Fridy”.

Jest to kolejny sukces Natalki a więc i jej spektaklu… W przypadku monodramu nie da się tych dwóch bytów rozdzielić.

Uznanie komisji artystycznych niezależnych przeglądów i festiwali w których  już wzięliśmy udział, daje nam pewność, że jest to monodram spójny pod względem formy, treści i przesłania…

nabierający naturalości i prawdy z każdym występem przed wymagającym widzem. Nie widziała go jeszcze nasza publiczność. Myślimy o tym aby w najbliższym czasie Natalia wystąpiła na scenie Gminnego Ośrodka Kultury.

Organizatorzy – Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach oraz szef artystyczny wydarzenia Maciej Czapski – gratulują laureatom i dziękują wszystkim za udział w Festiwalu Teatrów Amatorskich  „O Jackową Kulę”  doceniając pokonywanie pandemicznych trudności.