W tegoroczne ferie zimowe nawet kreatywni rodzice nie potrafili, swoim równie kreatywnym pociechom, zapewnić wielu atrakcji.

Wyszliśmy z propozycją wznowienia prób teatralnych małych STRASZYDEŁEK z zachowaniem pandemicznych procedur. Spotkaliśmy się 9 i 16 stycznia, chociaż jeszcze nie w komplecie… Niektórym jednak udało się wyjechać gdziekolwiek.

Na pierwszej próbie powstał pomysł przełożenia naszych „Bajek dla… niegrzecznych dzieci?”👦🧒👧 na język filmowy 🎬🎭Jedynie w ten sposób możemy wyjść widzowi naprzeciw.

Przedstawiamy pierwszą nieśmiałą próbkę nakręconą i zmontowaną przez Magdalenę Karpińską. Będziemy małymi kroczkami realizowali scenariusz, nakręcając poszczególne sceny i montując je w spójną fabułę, którą także podzielimy się z widzami.

Niezależnie od efektów artystycznych, będzie to nowa jakość i nowe doświadczenia warsztatowe Teatru Małe STRASZYDEŁKA…

Małe❓ Mimo pandemii czas robi swoje … i wyrośli nam aktorzy. Nazwa niech jednak pozostanie… zwłaszcza, że stała się nieoczywista.

MATERIAŁ FILMOWY